Live Chat
kserokopiarki - ksercom.pl
ksercom telefon
Nie masz konta klienta? Zarejestruj się
Stan:
Typ:
Format:
Opcje dodatkowe:
Drukowanie sieciowe
Opcja skanera sieciowego
Opcja faksu
Opcja dysku twardego
Duplex
Automatyczny podajnik dokumentów
Prędkość kopiowania:
Obciążenie miesięczne:
Promocja! Konica Minolta Bizhub C35 :: 5 043,00 zł ::.
Cena: 11 000,00 zł7 800,00 zł netto
9 594,00 zł z VAT
produkt dostępny również na warunkach

GRENKELEASING.
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!
Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
Linki
Drukarka z własnym kontem na Gmailu

Przyszła generacja drukarek HP będzie miała coś, czego jak na razie żadna nie miała. Każdy egzemplarz będzie miał… swój adres e-mailowy.

  Pięć lat później: wydrukuj mi obiad!
Pięć lat później: wydrukuj mi obiad!
Wyobraź sobie, że jesteś gdzieś na spacerze i właśnie udało ci się „cyknąć” wyjątkowo uroczą fotkę swoim telefonem. Taką, co byś nawet oprawił ją w ramkę, i to nie cyfrową. Jeżeli kupisz jeden z przyszłych, nieujawnionych jeszcze modeli drukarek HP, to po powrocie do domu gotowa odbitka będzie na ciebie czekała. Obrobiona i wydrukowana. OK., bez ramki.

Jak się okazuje, nowe drukarki HP będą miały swoje własne konta na Gmailu. Każda własne i unikatowe. Więc wystarczy wysłać do niej list, a ta zajmie się resztą. Wiemy również, że drukarki będą zintegrowane z Dokumentami Google, ale na czym miałoby to konkretnie polegać, to już niestety, nie wiemy.

Źródło: http://www.chip.pl/news/sprzet/drukarki-i-skanery/2010/06/drukarka-z-wlasnym-kontem-na-gmailu


Wiadomość z dnia: 11-09-2010, 10:10
Kompaktowe a wielofunkcyjne urządzenie firmy Konica Minolta

Wszechstronność, jakość, szybkość i ekonomiczność – tak promowane jest urządzenie wielofunkcyjne magicolor 4695MF firmy Konica Minolta.

Sugerowana cena detaliczna magicolor 4695MF wynosi 2 988 PLN netto
Sugerowana cena detaliczna magicolor 4695MF wynosi 2 988 PLN netto
Konica Minolta wprowadza na polski rynek nowe urządzenie biurowe magicolor 4695MF. Urządzenie wyposażone jest w funkcje sieciowego drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Drukarka posiada wyposażenie standardowe w postaci modułu druku dwustronnego oraz automatycznego dwustronnego podajnika dokumentów. Dzięki zastosowaniu technologii drukowania w systemie tandem urządzenie dostarcza 24 czarno-białe lub kolorowe strony A4 na minutę. Wszechstronność działania zapewnia automatyczny dwustronny podajnik dokumentów o pojemności 250 arkuszy oraz wielofunkcyjny podajnik na 100 arkuszy. Pojemność zwiększa zastosowanie dodatkowego dolnego podajnika papieru na 500 arkuszy. magicolor 4695MF obsługuje papier o gramaturze do 210 g/m2. Urządzenie jest wyposażone w interfejs sieciowy 10-Base-T/100-Base-TX Ethernet oraz port USB 2.0. Dla rozszerzenia użyteczności w środowiskach biurowych zastosowano również emulację PCL6 i PostScript3.

Skanowanie i faksowanie

magicolor 4695MF Konica Minolta to również szybki skaner, przetwarzający do 24 oryginałów na minutę. Funkcje skanowania za pośrednictwem sieci obejmują skanowanie do wiadomości e-mail, lokalizacji FTP i SMB oraz skanowanie zgodne ze standardami TWAIN i WIA, z zapisem w formatach PDF, JPEG i TIFF. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zapisu skanowanych obrazów bezpośrednio na przenośnych pamięciach USB. Zarządzanie dokumentami oraz ich archiwizację przyspiesza i ułatwia oprogramowanie Link Magic służące do zarządzania skanowaniem za pomocą komputera PC, bez potrzeby używania innych aplikacji oraz praktyczna funkcja OCR, dostępna dzięki programowi PaperPort 11SE. Zgodność ze standardem ECM/Super G3 sprawia, że nowe urządzenie Konica Minolta to także fax. Funkcja książki adresowej umożliwia wybór 16 numerów za naciśnięciem pojedynczego klawisza, a w przypadku funkcji szybkiego wybierania nawet do 220 numerów. Dzięki funkcji PC-fax można wysyłać faksy bezpośrednio z komputera, bez potrzeby ich wcześniejszego drukowania. Funkcja automatycznego przekazywania faksów na adres poczty elektronicznej umożliwia poznanie ich treści przed podjęciem decyzji o wydrukowaniu. Inne wygodne opcje obejmują wysyłanie faksów w wybranym czasie oraz automatyczne ponawianie wybierania numerów.

Rodzielczość i energooszczędność

Zastosowanie tonera Simitri HD ma gwarantować naturalną reprodukcję obrazów o wysokim i niskim nasyceniu, uzyskanie większej liczby odcieni i wyraźniejszego tekstu. Dodatkowo funkcja LineArt, uwydatniająca krawędzie, umożliwia uzyskanie wyjątkowej precyzji drukowanego tekstu, drobnych linii i rysunków. Nowe urządzenie Konica Minolta oferuje wydruk z rozdzielczością 600x600x4bit. Automatyczne rozpoznawanie koloru zapewnia ekonomiczne drukowanie, ponieważ toner kolorowy jest używany tylko wtedy, gdy jest potrzebny. Ekonomiczne kopiowanie ułatwiają dwa oddzielne przyciski kopiowania w kolorze i w czerni. Tryb oszczędności tonera obniża jego zużycie nawet o 50%.

Cena i dostępność

Model Konica Minolta magicolor 4695MF jest objęty 24 - miesięczną gwarancją. Urządzenie jest dostępne w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy. Sugerowana cena detaliczna magicolor 4695MF wynosi: 2 988 PLN netto.

Źródło: http://www.chip.pl/news/sprzet/drukarki-i-skanery/2008/11/kompaktowe-a-wielofunkcyjne-urzadzenie-firmy-konica-minolta


Wiadomość z dnia: 11-09-2010, 09:59
Strona: [1] / 1
Najtańszy papier A4 ksero do drukarki
Gości on-line: 0Odwiedzin w sumie: 2269234
Logo KONICA MINOLTA, KONICA, MINOLTA, RICOH, NASHUTEC, magicolor, bizhub, bizhub PRO, Page Pro, Dialta są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami handlowymi firmy KONICA MINOLTA, RICOH, lub NASHUATEC. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na stronach internetowych KSERCOM.PL są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany, bannery oraz wszelkiego rodzaju logotypy i grafiki są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.
Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja : trentatre.pltrentatre © KSERCOM.PL :: Kserokopiarki - Sprzedaż, Serwis, Dzierżawa. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.